בד כותנה טבעי

יש הרבה מה לבחור, אולם קונספט ניטרלי של סלון יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך כדי לתת את הטון לחלל אופנתי. גלה את מגוון בודקי הגלילה שלנו, חבילות בודקי הגלילים, ו-Peel & הדביקו דוגמאות כדי לראות איך צבעי Dulux נראים ומרגישים בחלל שלכם. תהליך המרסריזינג מתנפח ומפחית את חומרי הכותנה על ידי טיפול במשקה קל קאוסטי חזק. אתה יכול לראות את ההבדל הברור בתמונות שלמעלה, החושפות מבט זעיר של סיבי כותנה כשהוא לא מרוצ’יז לעומת כשהוא ממרסר. ולמי מכם שממהרים… למעשה הצגנו את תיקי האקספרס.

 

Significance 2 Textiles

 

חשבו על שילוב של כותנה חלקה וקטיפה משיי, או מצעים צפופים ומשי מבריק. שילוב של הופעות שונות עשוי לספק עומק ולעורר את הזיהוי. ככל שעובר הזמן והחדשנות מתפתחת, אנו משתפרים בייצור טקסטיל מחומרים רבים, כולל צמחים, פלסטיק ממוחזר ועוד הרבה יותר. כמו כן, אנו מייצרים פריסות שהן מאוד עמידות, צדדיות ומתמשכות. לצבע יש את היכולת לעורר רגשות וליצור סביבה באזור. ההשפעות הרגשיות של צבעים שונים שונות, לכן חיוני לבחור צבעים המתאימים לאווירה שאתה רוצה לפתח באזור שלך.

 

אוהלי פעמון חופה

 

אנו נותנים מיטות עם מסגרת מתכת עם מזרן מיטה, שמיכות פוך, סדינים, כריות ומצעים. כל אחד מזה מתנקה בין כל חגיגה באמצעות מכבסות שכונתיות, כך שהוא ממתין לעבודה הבאה. יש הרבה אפשרויות גלמפיות המוצעות לחקור בקנדל קורינג. Deer Lodge, כפר הקמפינג בחנות מארח המון סגנונות של אירוח בגלמפים מעצמנו, The Canvas Carbon Monoxide ועוד כמה חברות גלמפינג. אפשרויות אלה כוללות את הדמיון אוהלי פעמון, אוהלי טוארג, אוהלי יורט ואוהלי סקוורט.

 

חדש! אוהל פעמון יוקרתי בקוקון 4 מטר עם ארובה מתאים– בד 100% כותנה– זית ידידותי לסביבה

 

הדבר הראשוני שהדהים אותנו הוא שהוא כבד, ממש כבד, במשקל 33 ק”ג, ה-SP היה קל יותר ב-10 ק”ג. זה הגיע בתיק קנבס, תיק למוטות ותיק מאובטח עם תיקונים ופטיש. התיקונים הם ממש קשים, אני לא מניח שסביר להניח שנכופף כל אחד מאלה בקרוב. פתיחתו, הבנייה והבנייה, הגימור וההתמקדות במידע של ה-XL היא שיטה מעבר ל-SP. הקנבס הרבה יותר כבד, וכל התפרים מודבקים, ב-SP רובם נותרו בחיתוך קשוח ובגודל משתנה. יש לולאות ויתדות בסגנון שכבת דופל לכל הדלתות והחלונות, בעוד שב-SP חלקן היו חסרות ואחרות היו תפורות כפולות ישירות לתוך התפר.

 

למעשה בדקנו את הפריטים לגבי איכות גבוהה, מחיר והתאמה אישית. אם אתה באמת מרגיש מושפע מהים, יש לנו סדרה ענקית של צבעים כחולים כדי לייצר את המפלט הטוב ביותר על חוף הים. תמונות לסלון כהה ושמיים עמוקים לגווני טורקיז עמוקים, אוסף הטקסטיל הכחול המקסים שלנו הוא חלק מהצבעים הפופולריים ביותר שלנו וקל להבין מדוע.

 

כעת, ניתן להוסיף כימיקלים משלימים על החומר. זה מורכב בסופו של דבר כימיקלים שבוודאי יעניקו לטקסטיל הגנה עמידה למים, מעכב אש, ללא קמטים וכו’, בהתאם למה שנדרש מהחומר. ייתכן שתבחין במגבות מסוימות שהן מעוצבות כמו שעון חול סביב סרגל הכותרת וגוף המגבת מקומט (כפי שניתן לראות בתמונה למעלה). זה המקום שבו החוט בסרגל הכותרת התכווץ יותר משאר המגבת בגלל תבנית האריגה בכותרת. הטקסטיל שקוע בנציג הלבנה, שהוא שילוב של מי חמצן/משקה קל קאוסטי וכימיקלים חיוניים אחרים.

 

עם זאת, כאשר מדובר בפיתוח סלון תחליב, ריהוט, דקורציה ותאורה משחקים כולם חלק במערכת יעילה. טבלו בעצמכם באווירה האקסטרווגנטית של אוהלי החוץ הערביים המדהימים הללו המעוררים את המשמעות של מאורה של סולטן. אוהלי קמפינג אלה, עטופים ב-high-end, מעוטרים באלמנטים אקסטרווגנטיים שעלולים לגרום לך להסס לעזוב.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *